پروفایل سرزمین پارس

درباره سرزمین پارس

سرزمین پارس یکی از شرکت‌های اصلی مشاوره‌ی مدیریت در ایران است. در سرزمین پارس با مدیران و متخصصان برتر همکاری می‌شود تا به آن‌ها در گرفتن تصمیمات بهتر، تحقق این تصمیمات و دستیابی به موفقیت متداوم و مطلوب یاری رسانی گردد.

مشاوره مدیریت یک خدمت بسیار حساس و سودمند است که به مدیران ارشد سازمان ها و شرکت ها کمک می کند تا مواردی را که شاید به دلیل نگاه درونی به سازمان متوجه آن نشده اند و یا تجربه گذار از مشکلی را نداشته اند به خوبی تجزیه و تحلیل کرده و راه کاری با توجه به شرایط سازمان و مشتریان خود دریافت نمایند.

مشاوره مدیریت در حوزه های گوناگونی ارائه شده و مدیران سازمان ها و شرکت ها و افرادی که مایل به توسعه و یا راه اندازی کسب و کار خود هستند می توانند از این خدمات استفاده نمایند. وجه تمایز خدمات مشاوره مدیریت گروه مشاورین مدیریت سرزمین پارس در این حوزه در اختیار داشتن یک تیم تخصصی کامل از کلیه رشته ها مدیریت بوده و این باعث می گردد تا کسب و کار شما از تمامی  ابعاد مورد بررسی و بهبود قرار گیرد.

خدمات مشاوره مدیریت، زمانی موجب ارتقاء توان رقابت، سودآوری، رضایت ذینفعان و رفع تنگناهای سازمانی میگردند که فرآیندهای سازمانی در قالب سیستمی یکپارچه با استفاده ازروش های نوین و ابزارهای علمی متحول گردیده و کلیه سطوح و در رأس آن مدیریت ارشد با اعتقاد کامل پذیرای آن گردند.  به منظور پاسخ گویی به این نیاز روز افزون  واحد تحقیقات و توسعه شرکت سرزمین پارس در فضایی مستقل و در اختیار داشتن تیم کارشناسی توانمند همواره در جهت توسعه دانش، نوآوری و ارائه  خدمات  جدید  به مشتریان حرکت نموده و موجبات ارتقای توان عملیاتی شرکت را فراهم می آورد.

یکی از مهمترین مزیت های خدمات گروه مشاورین سرزمین پارس در حوزه مشاوره مدیریت ارایه خدمات اجرایی تمام زیر شاخه های مشاوره مدیریت و ارایه گزارشات دقیق از مراحل پیشرفت کار به کارفرما است.

مشاوران مدیریت موفق افرادی هستند که با تکیه بر تجربه و دانش روز دارای خلاقیت و تیزهوشی در ارائه راه حل های مناسب جهت ایجاد تغییرات در سازمان باشند، گروه سرزمین پارس با تکیه بر توانمندی نیروهای مجرب  خدمات زیر را به شما ارایه می دهد :

  1. مشاوره سرمایه گذاری
  2. ارتباط با مشتری
  3. تحقیقات بازار
  4. امکانسنجی پروژه
  5. استراتژی و برنامه ریزی
  6. منابع انسانی
  7. برندینگ
  8. بازاریابی و فروش
  9. مدیریت کیفیت